• Sleva
  • Nováček
Továrna prodej 12X17cm 120pcs smíšené styl pytlovina stahovací šňůrkou tašky, šperky, tašky a balicí pytle, bavlněné tašky

Továrna prodej 12X17cm 120pcs smíšené styl pytlovina stahovací šňůrkou tašky, šperky, tašky a balicí pytle, bavlněné

 
Kč 1799.80

Dostupnost
Skladem


12*17 cm povlečení šňůrky tašky factory přímo prodávat za Váš Dar/Cukroví/Korálky Balení/reklamní taška/sáček čaje/šperky tašky/Svatební dar, atd, co si můžete myslet, můžete zabalit.
[Uvedeno]
1). Taška je 200 ks/balení, poslat náhodně, prosím, laskavě poznamenat, s mnoha díky .
2). Tato taška byla vyrobena ručně, takže to bude mít odchylka do 5 mm.
3). Od počítačové obrazovky mají chromatické aberace, a to zejména mezi CRT obrazovky a LCD obrazovky, nemůžeme zaručit, že barva naše produkty budou přesně stejné s obrázkem, který jste viděli v našem obchodě.
100% Photograhy
Naše pokročilé zpracování, aby se tašky vypadá čistý uvnitř.
Mnoho Vzorů pro váš výběr..
Spolupracoval továrna nabídky nás mnoho nových vzorů, takže vzory se budou čas od času měnit..
[Dodací Podmínky]
1). Prosím, ujistěte se, že vaše adresa je správná. Pokud potřebujete změnit adresu, prosím, změňte to, než budete platit, nebo nás informovat v čase.
2). Všechny položky budou odeslány do 7 dnů po obdržení platby, s výjimkou pro vlastní položky (sobota a neděle, svátky je vyloučeno).
3). Všechny položky budou odeslány prostřednictvím E-paket, China Post nebo jiné přepravní společnost.
[Vrací A Zpětná Vazba]
Jsme velmi jisti, že náš produkt splní a předčí vaše očekávání. Nicméně, pokud z nějakého důvodu nejste zcela spokojeni, můžete vrátit vaši objednávku do 30 dnů od data doručení. Položky musí být vráceny v původním stavu, nenošené a v nezměněném stavu v žádném případě. Nemáme pokrýt zpáteční poštovné a ukládat pouze úvěr je vydáno pro návrat.
Očekáváme, že přijímat POZITIVNÍ ohlasy a 5-star rating, pokud jste spokojeni s našimi produkty.Pokud zjistíte nějaké problémy na položky, které jste obdrželi, prosím, kontaktujte nás to vyřešit před odjezdem negativní nebo neutrální zpětnou vazbu, nebo nízké DSR hodnocení. Budeme se snažit v našich silách, aby vám nabídnout nejlepší řešení. Děkuji vám za to, že nám šanci, aby se věci do pořádku tím, dobrá komunikace.
[O NÁS]
Naše Továrna se nachází v Pujiang, nedaleko Yiwu, Zhejiang, známý jako "Komoditní Ráj pro Nakupující".
V současné době, která Ulpěla na obchodní filozofii "zákazník na prvním místě, postupovat vpřed" a zásadu "zákazník na prvním místě", které poskytujeme našim klientům kvalitní služby.
Vynikající Kvalita a Rozumné Ceny jsou naše hlavní výhody, aby naše produkty více konkurenceschopné na mezinárodním trhu.
Jsem rád zodpoví všechny otázky, které můžete mít, tak prosím neváhejte a kontaktujte mě. Budu se snažit co nejlépe odpovědět vám nejpozději do 24 hodin, očekávat, že máme zaděláno na víkendy.
Doufám, že budete mít příjemný zážitek z nakupování v našem obchodě!


Parametry zboží

Dárková Taška Velikost:
12x17cm
Příležitosti:
is_customized:
Yes
Materiál:
Povlečení
Počet Ks:
120pcs

Líbí se vám to lépe