• Sleva
  • Nováček
10ks Ložisko 624 624Z 624ZZ 4x13x5 ABEC-1 MOCHU Stíněný Miniaturní Kuličková Ložiska MINI kuličková ložiska, jednořadá

10ks Ložisko 624 624Z 624ZZ 4x13x5 ABEC-1 MOCHU Stíněný Miniaturní Kuličková Ložiska MINI kuličková ložiska, jednořadá

 
Kč 52.00

Dostupnost
Skladem


Nové neotevřené
10 KS
MINI Kuličková Ložiska 624 ZZ
Velikost : 4 X 13 X 5
Model 624 ZZ Rozměry Otvoru (d) 4 mm Průměr (D) 13 mm Šířka (B) 5 mm Těsnění Typ ZZ (Dvě boční kovové) Kvalita P0.Z2 / ABEC-1.Z2 Materiál Ložiskové oceli (Gcr15) Množství 10 KS
Stíněný Kuličková Ložiska, Ložiska jsou z Chromované Oceli, každé ložisko má 2 kovové štíty na ochranu ložiska před prachem nebo jakékoli možné kontaminaci, také ložisko je pre-mazány tukem.
Vítejte na nákup poradenské, děkuji!
Pokud budete potřebovat další model ložiska, ale nenašel Jsem ji na mém obchodě,Prosím, kontaktujte mě, děkuji!!!
Ložiska on-line můžete koupit máte místo, lze objednat (pro podporu velkého počtu velkoobchod), pokud existují zvláštní požadavky, nebo vyšší kvality, Prosím, kontaktujte mě!
Pro podniky poskytovat profesionální podporu ložiska, vítejte konzultace diskuse!
Dodací Doba :
Náklad :
Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek.
Budeme odeslání zboží do 3-5 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.
Nemáme uarantee dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.
Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.
Vrací :
Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.
My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.
Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.
Záruka A Údržba :
Nabízíme 1 - měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.
Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.
Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.
Zpětná vazba :
Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.
Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.
Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.
Kontaktujte nás :
Pokud tam je nějaké problémy nebo dotazy týkající se vaší objednávky, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím E-mailu nebo Trandemanger nebo Nechat Zprávu na vaši objednávku, budeme vás odpověď co nejdříve to půjde!


Parametry zboží

Značka:
MOCHU
Materiál:
Ocel
Délka:
bearings
Točivý Moment Kapacita:
Ložiska
Číslo Modelu:
624ZZ
Nátěry:
Ložisko
Struktura:
Kuličková ložiska

Líbí se vám to lépe