• Sleva
  • Nováček
Mladá žena v zahradě Edouard Manet obraz k prodeji Ručně malované kvalitní

Mladá žena v zahradě Edouard Manet obraz k prodeji Ručně malované kvalitní

 
Kč 2140.00
Kč 1840.00

Dostupnost
Skladem


100% Ručně Malované + 100% Spokojenost + Vysoká Kvalita + Peníze Quranteed
O NÁS :
Mořské Zahradní Galerie, která se nachází v Xiamen city, Čína.Specializujeme se na creativing ručně malované olejomalby od roku 2008. Shromáždili jsme stovky vynikajících umělců,který má více než 10 let malování zážitků, facous na abstraktní olejové malby,portrétní malby,zvířecí obrazy,obrazy krajin,zátiší a květin atd. Na reprodution obrazy Van Gogha,Moneta,Salvador dalí,Renior Da Vinci,Picasso jsou velmi horké.Věříme, že můžete mít obrovský výběr.Jsme vždy dělat velké úsilí, aby poskytnout vám zábavu a úžasné on-line nakupování služeb.
Olejomalby Descripitions : 100% ručně malované na plátně, není print, ne plakát. Všechny Reprodukce jsou ve Vysoké kvalitě. Plátno Pouze, bez natažené nebo zarámované. Kontaktujte nás pro extra náklady, pokud chcete, aby se snímek nebo protáhnout. 100% Peníze zpět Zaručena. Snadno Vrací Politika. Velkoobchodní ceny, velké objednávky, velkou slevou. Všechny waterprint nebo jméno interpreta na obrázku nebude ukázal na dokončený obraz. Zaškrtněte, prosím, na vaši objednávku, pokud chcete podepsat jméno interpreta Mezinárodní standardní velikosti : 20 "x 24" ( 50x60 cm ), 24" x 36" ( 60x90 cm), 30" x 40" ( 75x100 cm ), 36" x 48 "(90x120 cm ) , 40" x 60" ( 100x150 cm ), 48 "x 72" ( 120 x 180 cm ) , Všechny přizpůsobené velikosti jsou k dispozici .
Vlastní Obrazy ( Foto na Plátně, Obraz na Plátně ) : 1. Stačí nám poslat svůj obrázek nebo fotografii, kterou chcete maloval a dejte nám vědět na velikost, kterou chtěl. 2. Zašleme vám cenu včetně přepravní náklady do dveří. 3. Objednávka potvrzena.Zanechte nám vaše správné dodací adresu a kontaktní telefonní číslo. 4.Zašleme vám dokončil obraz foto e-mailem pro potvrzení před odesláním. Změny lze udělat, pokud nejste spokojeni s nějakou částí na malování. 5. Loď Z balíčku, vás informovat, že sledování ne. 6. Když máš ten obraz,pokud je nějaký problém,dejte nám vědět, svobodně,odpovíme vám v 12 hodin.
Doba zpracování vaší objednávky :
Protože všechny reprodukce jsou ručně malované, obvykle to bude trvat asi 10-15 dní po zaplacení. Budeme používat rychlé a bezpečné dopravy, doba dodání je 5-10 dnů. Celkem budete mít vaše objednávka v 15 - 25 dní po zaplacení.Budeme se snažit v našich silách, aby loď vaší objednávky, jakmile je to možné.
Snadný Návrat Politika :
Pokud nejste spokojeni s naší kvalitou do 10 dnů poté, co obdržel, můžeme přijmout návrat, plnou náhradu budou zaslány zpět po návratu malby. Pokud obraz je poškozen během dopravy nebo špatně, prosím, vzít fotografii, aby nás všechny je potvrzena,zašleme vám nový obraz nebo plnou náhradu, bude odeslána jako kupující peníze zpět.
Zpětná vazba :
Vážíme pro vaše 5 hvězdiček zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s naší kvalitou a služby . Pokud existuje nějaký problém, prosím, kontaktujte nás PŘED odjezdem zpětnou vazbu. Myslíme si, že všechny problémy mohou být vyřešeny. Přejeme vám šťastný nakupování zde.
Koutů naší Galerie :


Parametry zboží

Velikost (Inch):
20 X 24, 24 X 32, 30 X 40, 36 X 48, 48 X 64
Značka:
Zemalu
Typ:
Olejomalby
Předměty:
Figurální Malba
Kaligrafie a malby typ:
Malířské Plátno
Režim rámečku:
Nerámováno
Materiál:
Povlečení
Styl:
Impresionistické
Rám:
No
Střední:
Olej
Podpora Základní:
Plátno
Formulář:
Jeden
Technics:
Ručně Malované
Tvar:
obdélník
originální:
No
podpora:
13
Iid:
3701
M:
M2

Líbí se vám to lépe