• Sleva
  • Nováček
20*9 cm Car Styling Žralok Ryba Auto Dekorativní Nálepka Pro Subaru, Audi, Ford, BMW, VW, Hyundai, Dodge, Jaguar, Volvo, Škoda Lepidlo Samolepky

20*9 cm Car Styling Žralok Ryba Auto Dekorativní Nálepka Pro Subaru, Audi, Ford, BMW, VW, Hyundai, Dodge, Jaguar, Volvo,

 
Kč 50.00
Kč 43.00

Dostupnost
Skladem


20*9 cm Car Styling Žralok Ryba Auto Dekorativní Nálepka Pro Subaru, Audi, Ford, BMW, VW, Hyundai, Dodge, Jaguar, Volvo, Škoda Lepidlo Samolepky
Istall Ination Pokyny : 1 Čistý povrch, kde obtisk bude nainstalována
2 Pomalu odstranil papírové podložce ujistěte se, že vaše obtisk zůstává přilepená na jasné převod pásku. Pokud je součástí vaší obtisk zvedá s podporou, tisk na papírové podložce zpět dolů proti tomu, dokud to zůstane přilepená na převod pásku.
3 Jakmile je váš obtisk je oloupaný pryč od zálohování, line-up a místo vaší obtisk proti povrchu, na který bude použita.
4 Pomocí kreditní karty, squegee, nebo něco podobného hladké dolů nálepku, ujistěte se, že je zcela přilepená k povrchu.
5 Opatrně A Pomalu vytáhněte přenášecí pásky z vašeho nálepku, ujistěte se, že vaše nálepka je přilepená k povrchu. Pokud vidíte část obtisk není uvolnění z převodu pásku, stiskněte ji zpět na povrch a opakujte proces.
Vážení přátelé, prosím, na vědomí : 1. Všechny fotky jsou skutečné fotografie. 2. Pokud neobdržíte zboží do 65 dnů (Obvykle 35-45 dnů), my vám vrácení peněz. 3. Prosím, nepoužívejte iniciovat spory, v dohodnutém čase, protože to je velmi důležité, aby naše vzájemné důvěryhodnosti. 4. Když obdržíte produktů máte nějaké dotazy, prosím, nespěchejte, aby se vyjádřil. Prosím, kontaktujte nás a my se pokusíme vyřešit váš problém. 5. Všechny produkty výrobce přímo, pokud budete potřebovat hodně z nákupu, prosím, kontaktujte nás. 6. Jsme rádi, aby vám sloužit. Přeji vám hezký den.


Parametry zboží

Typ Položky:
Samolepky
Název Modelu:
Pro Všechny vozy
Model:
Zvířecí Vzor
Položka Délka:
20cm
Typ Materiálu:
ABS
Typ Štítku:
Auto Tělo
Nálepka Umístění:
Celé Tělo
kategorie:
Samolepky
Typ:
Lepidlo Štítku
is_customized:
Yes
Šířka Položky:
9cm
Značka:
QYJSD
design:
Zvíře
Balení:
Není Přibalen

Líbí se vám to lépe