• Sleva
  • Nováček
Nové Příjezdu! 110x75cm Ex-velký surf ručník silnější mikrovlákno froté pončo osuška pro potápění

Nové Příjezdu! 110x75cm Ex-velký surf ručník silnější mikrovlákno froté pončo osuška pro potápění

 
Kč 697.60
Kč 663.00

Dostupnost
Skladem

Milý příteli, Naše Premium Měnit ručník může být vyšívané logo na přední/zadní, nebo plné velikosti tisku.
Všechny župan s rozdílem. Super měkké mikrovlákno froté celé v kombinaci s naší unikátní krátké délky rukáv design, aby se zabránilo průvanu a nežádoucí expozici.
Ideální pro vnitřní nebo jarní a letní venkovní mění.
Nešetřete přístup k designu a podrobně s extra ramenem pokrytí a žádný stres body (pod paží, kde většina ručníkem roucha může selhat).
Vyroben z Střední hmotnost 280gsm 100% mikrovlákna.
Nízká hmotnost pro rychlejší sušení
Ručník, župan, dryrobe, byl navržen tak, surfaři, aby se prostor snadno změnit, zatímco plně pokryta a chráněna kompletně z prvků. Nyní, můžete zůstat v teple a suchu mění mimo. Můžete použít obě ruce, aby se vymanil ze spárů super-stretch neoprenu, nebo si svůj kit off a zpět na bez přeexponování sebe.
PROSÍM, POUŽÍVEJTE ZDRAVÝ ROZUM PŘI POUŽITÍ DRYROBE PRODUKTY -
DRYROBE JE IDEÁLNÍ PRO POUŽITÍ VEN Z VODY. UVĚDOMTE SI, ŽE SE PÁDU DO VODY, ZATÍMCO NA SOBĚ DRYROBE BY BÝT DALEKO OD ZÁBAVNÁ ZKUŠENOST, A TAM BY MOHLO BÝT VÁŽNÉ RIZIKO UTONUTÍ, A TO I PRO TY NEJSILNĚJŠÍ PLAVCE. BÝT SI VĚDOM NEBEZPEČÍ, VZDĚLÁVAT SEBE A SVÉ DĚTI NA RIZIKA, SE VŠECHNY SPORTOVNÍ AKTIVITY. Pro ručník barva, normálně jsme se budou posílat k vám náhodně do našeho skladu, pokud máte jakýkoliv požadavek na konkrétní barvy, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis a informovat nás, když umístíte objednávku. Díky moc. BAVTE SE ZŮSTAT V TEPLE HRÁT V BEZPEČÍ
Nové Příjezdu! 110x75cm Ex-velký surf ručník silnější mikrovlákno froté pončo osuška pro potápění
Přepravní Řešení : 1. Budeme posílat naše zboží k vám 2-7 dnů poté, co provedete platbu úspěšně. 2. Budete mít zboží v ruce 10-30 dní po shippment je hotovo. Podrobnosti pro váš odkaz : Pro Asii,Západní Evropě,Severní Americe, to trvá cca. 10-20 pracovních dnů,pro Jižní Ameriku,Střední Východ,Východní Euro,v Africe trvá asi 15-30 pracovních dnů. 3. Dovozní cla, daní a jiných celních související poplatky nejsou zahrnuty. Kupující musí nést veškerou odpovědnost za všechny další poplatky v případě potřeby. Péče O Zákaznický Servis : 1. Pokud máte nějaký problém nebo dotaz s vaší objednávkou, jste vždy vítáni, kontaktujte nás e-mailem nebo Trade Manager. Budeme se snažit, nejlepší assit vám. 2. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, to je vysoce ceněn, že jste zanechte nám 5-hvězdičkový a pozitivní zpětnou vazbu. To by bylo ještě skvělé, že můžete sdílet dobré zkušenosti s vaší rodinou nebo přáteli. 3. Idealmade zajímá váš detail spokojenosti. Pojďme pracovat společně a podporovat se navzájem. Děkuji moc a přeji hezký den. Nové Příjezdu! Mikrovlákno Rychle suché potápění měnící se lano pončo surf pro dospělé 110x75cm s Výšivkou Loga New Příjezdu! Mikrovlákno Rychle suché potápění měnící se lano pončo surf pro dospělé 110x75cm s Výšivkou Logo


Parametry zboží

Značka:
ideální udělal
Funkce:
Ultra Absorpční
Vzor:
Vyšívané
Materiál:
Mikrovlákno Tkaniny
design:
Vyšívané LOGO jednobarevné
Velikost:
110x75cm
uage:
poncho ručník
kvalitní:
stejně jako slavné značky
logo:
zakázková logo je vítán

Líbí se vám to lépe