• Sleva
  • Nováček
Y-Kelin Chrup Lepidlo 75g (25g*3 balení)super silné lepidlo držet komfortní a pohodlné formulář pro nový chrup citlivých dásní

Y-Kelin Chrup Lepidlo 75g (25g*3 balení)super silné lepidlo držet komfortní a pohodlné formulář pro nový chrup citlivých

 
Kč 299.80
Kč 255.00

Dostupnost
Skladem


Zásilka
Částka objednávky nižší než $5 bude odesláno podle ekonomické logistické linky; výše $5 bude odesláno standardní logistické linky.
Návrat / Náhrad
Podle Aliexpress Předpisů, zajistíme předměty, co chcete vyměnit nebo vrátit vám peněžní hodnoty zboží za cenu, kterou si koupila poté, co jsme obdrželi položky, které se vám vrátil.
Zpětná vazba
To budou vděční, pokud byste mohli udělat dobrý recenze a hodnocení pěti hvězdiček, aby nás. To je důležité pro náš obchod. Pokud jste spokojeni s produkty, prosím, řekněte nám, budeme v našich silách, aby vám pomohl. Název produktu : Y-Kelin Chrup Lepidlo Prášek Značka : Y-kelin Velikost : 25 G(0.88 oz)*3 láhve Místo Původu : Anhui, ČÍNA doba použitelnosti : 3 roky Vlastnosti : * Zlepšuje zubní protézy fit. * Po celý den držet. * Žádné bláto nebo nepořádek. * Non-zinek vzorec, Hlavní Přísady : Alginát. Vhodné skupina : Pro plný chrup nositele a částečné zubní protézy nositele. Jak používat : Použití : 1. Vyčistěte si chrup(s) a nechat je mokrý. 2. Sprej prášku velmi lehce a rovnoměrně na dentální povrchy, které přicházejí do kontaktu s dásní nebo střechy úst. 3. Stiskněte pevně na místo, drží pevně, a kousnutí dolů na pár vteřin do bezpečné. Odstranění : 1. Swish ústa vodou. 2. Pomalu odstranit zubní protézy otáčivým pohybem. 3. Otřete zbytky lepidla z dásní a zubní protézy s měkkým, vlhkým hadříkem.


Parametry zboží

Značka:
Y-Kelin
Typ:
Zubní Protézy Lepidla

Líbí se vám to lépe