• Sleva
  • Nováček
YOTAT Repasované tiskové hlavy pro HP83 C4964A pro hp Designjet 5000 5000ps 5500 5500ps tiskové hlavy

YOTAT Repasované tiskové hlavy pro HP83 C4964A pro hp Designjet 5000 5000ps 5500 5500ps tiskové hlavy

 
Kč 1460.00
Kč 1226.00

Dostupnost
Skladem


83 tisková hlava pro hp Designjet 5000 5000ps 5500 5500ps tiskárna tiskové hlavy
Typ : repasované tiskové hlavy
tisková hlava model : pro 83 hp C4964 A Light Cyan
kompatibilní tiskárny : HP Designjet 5000
Pro HP Designjet 5000ps
Pro HP Designjet 5500
Pro HP Designjet 5500ps
Balíček : 1.Značka balení : Yotat 2.Neutrální balení : Bílý A Barevný box 3.Hromadné balení
Obsah balení : 1ks Hlava
*Pokud máte nějaký problém, prosím, kontaktujte nás před otevřít spor nebo zanechat negativní zpětnou vazbu. Díky. Kupující Oznámení :
1. Všechny značky, názvy a ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků a jsou zde uváděny pro popis účely.
2. Testujeme každý výrobek před odesláním, garantujeme 100% funkční. Kontaktujte nás, pokud máte jakýkoliv dotaz nebo otázka předtím, než začnete používat náš produkt, jsme připraveni pomoci vám v první době.
3. Vyplňte, prosím, vaše správné telefonní číslo, aby se zajistilo včasné dodání objednávky. Všechny kupující z ruské Federace, by měl vyplnit plné jméno, nebo nemusí být schopen přijímat objednávky.
4. Všechny dodané produkty a je uvedeno v obrázcích může mít některé drobné rozdíly(výrobek, šarže, označení, čip vzor, balení). Obrázky jsou pouze pro referenční účely, ale všechny naše dodané zboží se+ stupeň úrovně kvality a 100% garance proti materiály a zpracování. Bez předchozího upozornění. Pro více informací, obraťte se na nás.
5. Když si koupíte objednat od nás, prosím, ujistěte se, že kazeta číslo modelu odpovídá (OEM kód), který používáte ve vaší tiskárně, pokud se neshoduje inkoustové kazety vám nefunguje, protože kazety čip není stejný pro různé trhu, i když číslo modelu tiskárny může být stejné.
6. Pokud nechcete přijímat objednávky v rámci nastavit čas dodání po zaplacení, nebo nechcete vidět aktualizované informace o dopravě normálně, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co NEJDŘÍVE. A budeme prodloužit dodací čas pro vás, až se dostanete zásilky úspěšně. FAQ :
Tiskárny Údržby s cílem udržet vaši tiskárnu v nejlepším stavu, je třeba čistit několikrát do roka. Vypněte napájení při čištění, vyjměte veškerý papír z podavače a otřete vlhkým ubrouskem.
Nesprávného pohybu může dojít k poškození tiskárny, takže balíček by měl být opatrný (nejlepší je původním obalu.) Před stěhování, tisková hlava by měla být pokryta a vrátit Kazetu. Tiskárnu by měly být uchovávány v horizontální úrovni během pohybu, a ne převést, jinak může inkoust vytékat z opláchněte slot.
Tiskové Hlavy' s Maintenance
Tiskárny hlava je nejdražší součástí celé inkoustové tiskárny, ale to není tak snadno zaseknutý, jak si představovali, obvykle to může být vyčištěna pro širokou hlavu jam.
Klíčem k tiskárně vedoucí údržby leží na správný provoz a vysoce kvalitní Kazety.
Životnost obecné tiskové hlavy je na čase výměna Kazety pro 20 až 30.
Pro tiskárny hlavy, jeho životnost na tisk dokumentů je delší než z tisku barva, semi - odstín, nebo šedý se vzory.
Zatímco černý nebo barevný inkoust je používán, může indikátor (INKOUSTU), bude třpytky a tiskárna nemůže být čištěny, Kazeta by měla být nahrazena.
Dostatek inkoustu by měly být uchovávány v tiskárně a v listnatých nevyužité tiskárny je snadno způsobit, že tiskové hlavy jam. proto tiskárna by měla být zaručena být použita jednou nebo dvakrát za týden nejméně.
Pro tiskárny nesmí být používán často, to je navrhl, že tiskárna by měly být čištěny jednou před vypnutím.
Práce teorie EPSON je odlišný od CANON a HP a Bratra, tak to je tím, že multi-vrstva technologie, inkoust stříká je kulatý. A Epson je více snadno vstoupit do vzduchu, než Canon.
Q : Svislé čáry nejsou vyrovnány nebo svislé pruhy objeví. Jak mohu zarovnat tiskovou hlavu na mé tiskárny? První, ujistěte se, že používáte nejnovější verzi ovladače tiskárny. Většina tiskáren bude mít užitkové funkce, která vám dá možnost zarovnat tiskové hlavy. Postupujte podle pokynů na obrazovce. Ujistěte se, že používat tiskárnu vypínačem vypněte tiskárnu, jinak nastavení nebude uložen. Pokud jste již vyzkoušeli na zarovnat tiskové hlavy a neměl žádný úspěch, zkuste vysokorychlostní off v nastavení ovladače tiskárny.
Q : Proč obrazu a slova nebyla vytištěna s ostrostí, než se očekávalo?
Důvody :
Špatně zvolené tiskové médium
Tisk média mohou být vlhké
Stárnutí tiskové hlavy
Řešení :
Dokument aplikace Word se doporučuje použití papíru pro Inkoustové tiskárny a Obrázky/Fotografie se doporučuje používat vysoce kvalitní inkoustové foto papír
Vyměňte vlhké papíru pomocí suchého papíru a tisknout znovu
Opravte nebo vyměňte nové tiskové hlavy
Q : Proč tiskárna nemůže identifikovat a nelze nic tisknout?
Důvody :
Tiskové hlavy je suchá, nebo blokovány nebo poškozené
Těsnění označení ještě nemusí být odstraněny
Dotykem čipu na kazetě ručně nebo prach na povrchu čipu
Čip na cartridge je plně v souladu s tiskárnou
Kazety mohou být naplněné vzduchem během instalace
Řešení :
Spusťte samočisticí program (prosím, přečtěte si tiskárna uživatelská příručka pro podrobnosti) minimálně 2-3 krát
Vyjměte těsnění štítek úplně, aby vzduch zadejte kazeta pro normální


Parametry zboží

Typ:
inkoustové kazety
barva:
C
Kompatibilní Značka:
HP Inkjet
Značka:
YOTAT
Kazeta je Stav:
Plné
Funkce:
Re-Vyrobené
Bulk Balení:
Ano
Číslo Modelu:
pro 83 hp tisková hlava C4964A
Barevné:
Ano
is_customized:
Yes

Líbí se vám to lépe