• Sleva
  • Nováček
Digitální Luxmetr Digitální Lux metr Fotometr Illuminometer Spektrometr, Spektrofotometr Vysoká Přesnost Light Meter 200,000 lux

Digitální Luxmetr Digitální Lux metr Fotometr Illuminometer Spektrometr, Spektrofotometr Vysoká Přesnost Light Meter

 
Kč 1024.80
Kč 820.00

Dostupnost
Skladem


Doprava zdarma 200,000 Lux Digitální LCD podsvícení expozimetr Lux/FC Opatření Tester AS823průmyslové třídy citlivé na světlo dioda
1. Všechny výrobky s originálním obalu, tak, že může chránit výrobky na způsob dopravy nedošlo k poškození.
2. Celní daň : neboj se celní daň, budeme deklarovat nižší hodnoty na účet a pomoci zákazníkům vyhnout nebo snížit daně.
3. Výrobek neobsahuje baterie z důvodu omezení letecké společnosti.
4. Záruka : Všechny jednotky jsou s Retail box. a nabízíme Dlouhou záruční dobu 2 let,za dva roky bude oprava zdarma.
5. Způsob dopravy : pokud je potřebujete rychleji, můžete si vybrat Aliexpress standard shipping,také China post airmail !
Inteligentní Senzor Lux metr je široce používán v elektro-optických zdrojů, výzkumu, výuky, budování hutnictví, průmysl inspekce, stejně jako zemědělství, výzkum a ovládání osvětlení.
Specifikace
Měřicí Rozsah 1~200.000 lux Přesnost Jednotky Výběr lux / FC Opatření Výběr Auto Opakovatelnost ±2% Vzorkovací Frekvence 1.5 čas/sec při Rozlišení 1lux 0.1 C Data Hold Funkce V Podsvícení Displeje V Max & Min Měření V Automatické Vypnutí V Temp. Měření V Provozu, Stav -0~50 Skladovací podmínky : -10~50
Balení Informace
Napájení 9 V baterie (není zahrnují důsledku vzduchu mezní) Produkt Čistá Hmotnost 1296g Rozměry Výrobku 220*65*30 mm Balení Styl Dárkové krabice Standardní Množství Na karton 12ks Standardní Karton Velikost 46.5*32*44 cm Standardní Karton Hrubá Hmotnost 15.07 kg Obsah Balení 1ks AS823 1ks uživatelská příručka
Deagra Popis
1. LCD
2. Tlačítko ON/OFF
3. Relativní funkce tlačítko
4. Data hold tlačítko
5. Lux / Fc přepínač tlačítko
6. Max / Min funkce tlačítko
7. Přepínač rozsahů tlačítko
8. Připojení leadwire
9. Senzor ochranný kryt
1) přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.
2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.
3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů
1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)
2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.
3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.
4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci.
5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.
6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!
7. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.
1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.
2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.
3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z aliexpress. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.
4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.
1. 24 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.
2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.
Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na aliexpress!
Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.
To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!


Parametry zboží

Značka:
inteligentní senzor
Číslo Modelu:
AS823
Rozsah Měření:
1~200.000 lux
Vlnová délka rozsah:
/
Velikost:
220*65*30mm
Typ:
Jediný Paprsek Spektrometry
Ohnisková Vzdálenost:
/
Hmotnost:
1296g
Rozsah Měření:
1~200.000 lux
Přesnost:
+-%rdg +-10
Jednotka Výběru:
lux / FC
Opatření Výběr:
Auto
Opakovatelnost:
+-2%
vzorkovací frekvence:
2/sec
Usnesení:
1lux 0.1 C
Data Funkce Hold/Podsvícení Displeje/:
Ano
Max & Min Měření/Automatické Vypnutí/Temp.:
Ano
moc:
9V baterie (není zahrnují)

Líbí se vám to lépe