• Sleva
  • Nováček
48v-72v 3kw ebike konverzní kit 3000w s sabovoton sinusový programovatelný řadič

48v-72v 3kw ebike konverzní kit 3000w s sabovoton sinusový programovatelný řadič

 
Kč 14780.00

Dostupnost
Skladem

48v-72v 3kw ebike konverzní kit 3000w s sabovoton sinusový programovatelný řadič
Poznámka : Tato 3000w hub motor drop out je 149mm pro montáž dis brzdy a 7 Rychlostní převody
Sabvoton 72v 60 A programovatelný regulátor s E-brzdění funkce atd.
To t hrough počítačový program, všechny funkce , Elektronické brzdy, anti-nabíjení funkce, vyhledávací funkce, navigace, Napětí programovatelné , aktuální programovatelné, rychlost programovatelné, škrticí klapky napětí programovatelné, Regen. brzdění funkce, Proud Regen.brzdění funkce programovatelné . to je velmi cool .
Více informací o 3kw ebike konverzní kit .
1. To je nový design motoru pro kolo, který má řetěz a pedály . Ale ne všechna jízdní kola jsou vhodné, to potřebuje silný, kvalitní kolo . Také , protože motor drop out je 149mm-155 mm pro montáž jednoho otočného kola a kotoučové brzdy, takže musíte také zkontrolovat své kolo zadní vidlice drop, když si chcete koupit tento .
2 . Naše 3kw motor lze namontovat s 48v-96volts, ale naše 72v 60 A regulátor pracuje pouze na max 90volts, takže pokud budete potřebovat 96volts, plesae vidět naše 96v 3kw ebike konverzní kit .
3. Naše 72v motor max rychlost je kolem 80-120kph , depond na velikost ráfku . Také, pokud chcete, vysoký točivý moment, doporučujeme 700rpm/min motor pro vás, a pokud chcete, vysokorychlostní, 900rpm/min motor je pro vás dobré . Můžete zanechat zprávu, když jste nákup, budeme loď 900rpm/min motor, pokud žádné zvláštní požadavky .
Obsah balení pro 3kw ebike konverzní kit :
1x Ebike brushless hub motor 3000w ( 60v 72v 84v 96v )
1x Sunringle MTX Double-wall kolo ráfek s 10 G paprsky smontované
Ráfky : Oba Motocyklů a jízdních kol ráfky pro volbu
máme the16" 17" 18" 19" 21" motocyklové ráfky pro výběr. Kolo ráfek, 20" 24" 26" 29" Sunrigle značky dvojité stěny, vysoký výkon ráfku.
1x 72v 60 Amp sinusový regulátor, může být prgrammable přes PC . Také, mohou být aktualizovány pomocí APLIKACE prorgrammable, konektor APLIKACE je 50
1x USB konektor , který je spojen s PC .
1x Elektrické brzdové páky nebo Elektrická brzda, senzory pro Hydraulické kotoučové brzdy.
1x Twist plyn se třemi spínače rychlosti
1x 7 Rychlostních volnoběh.
1x dobrý balíček .
Hliník statoru a 45 mm magnet pro Elektrické kolo Brushless hub motor 3000w
O Lodní Dopravy 1. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. 2. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 3. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. 4. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání. 5. Dodací lhůta závisí na destinaci a další faktory, Pokud jste neobdrželi položky po 20 dnů, prosím, kontaktujte nás, Budeme sledovat. O po-prodej servis 1. Naším cílem je spokojenost zákazníka! 2. Poté, co jste obdrželi zboží, pokud nevíte, jak používat to, prosím, cítit se svobodně, kontaktujte nnebikes, budeme se snažit v našich silách, aby vypořádat se všemi problémy. 3. Naše společnost poskytuje 1 rok zdarma záruka. Do 1 roku, pokud produkt díly mají problém(jako pojistka, BMS, pouzdro, nabíječka), budeme poskytovat nové díly zdarma(Budete muset poskytnout silný důkaz, že ukazuje, tyto části byly poškozené), jen budete muset nést nákladní dopravy. Ve stejné době, jsme také může poskytnout zdarma technology consulting. 4. Do 5 dnů poté, co jste obdrželi zboží, pokud zjistíte, že existuje problém se zbožím, prosím, kontaktujte nás, po naší inženýr zkontrolovat obrázky a důkazy poskytují, a ujistěte se, že je ture, jsme se dohodly, že poskytnou nové zboží nebo vrátit zboží. Oba nést polovinu nákladu. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Poté, co jsme obdržíte zboží, budeme náhradu v plné výši. 5. Pokud máte pocit, že služba, kterou není dost dobrý, prosím, sdělte nám, Budeme rádi váš návrh a budeme i nadále zlepšovat. O Zpětnou Vazbu 1. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy. To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět! 2. NNEBIKES oceníte, pokud můžete, dejte nám 5-HVĚZDIČKOVÝ zpětnou Vazbu a zanechat Pozitivní zpětnou Vazbu na alibaba po dokončení transakce,a my vám dá nějakou slevu nebo nějaký dárek pro vaše další objednávky -Můžeme zcela jistě opustí vás Pozitivní zpětnou Vazbu, jakmile dodávka je potvrzena. 3. Pokud máte nějaké další produkty, které nebude mít na našich webových stránkách,můžete mi říct! Cokoliv jsme udělali, není dobře,Pls řekněte nám! 4. Jsem velmi ocenil, pokud byste mi může dát pozitivní zpětnou vazbu, když dostanete zboží,pokud máte nějaký problém,pls, nezapomeňte, kontaktujte mě co nejdříve.Děkuji. Omezení : Některé země může uvalit dovozní cla na obalu. Cena nezahrnuje dovozní daň .Díky


Parametry zboží

Příkon:
> 400w
Napětí:
48V
design:
Střídavý
Typ Motoru:
Střídavý Non-převodový Náboj Motoru
Volt:
60v / 72v / 84v / 96v
moc:
3000W
max rychlost:
700-900rpm/min při 72v
Hmotnost:
10.3 KG
barva:
Černá
Drop out:
149mm
Účinnost:
90%
Načítání:
250kg
Max točivý moment:
110N.M
Magnet:
45H

Líbí se vám to lépe