• Sleva
  • Nováček
AC pohony s regulovatelnými otáčkami asd/380v 2,2 kw, 5A ac měniče /frekvenční měniče/variabilní Frekvence drive/variable speed drive

AC pohony s regulovatelnými otáčkami asd/380v 2,2 kw, 5A ac měniče /frekvenční měniče/variabilní Frekvence drive/variable

 
Kč 2900.00
Kč 2755.00

Dostupnost
Skladem

AC pohony s regulovatelnými otáčkami asd/380v 2,2 kw, 5 A ac měniče /frekvenční měnič
1.Výstupní Výkon : 2.2 kw
2.Jmenovitý proud : 5 A
2.Jmenovitý Kmitočet : 50hz/60hz
3.Výstupní Frekvenční Rozsah : 0~650 Hz
4.Rozsah vstupního Napětí : triple fáze (3. fáze) 380 V±15%
5.Výstupní Rozsah Napětí : 3 fáze 380 V±15%
6.Ovládání způsobem : Otevřené smyčce, vektorové řízení(SVC) V/F řízení
7.Počáteční Točivý moment : G typ stroje : 0.5 Hz/150%( SVC)
8.Hlavní funkce : Ovládání a nastavte rychlost ac motor
VTP5 série Frekvenční Měnič je druh napájení konvertor, který přijímá Senzor-méně vektor technika a změnit rychlost chodu AC asynchronní motor řízením výstupního napětí a frekvence. To může přesně detekovat tři-fáze výstup STŘÍDAVÉHO signálu a změnou fázového úhlu jen tím, že snímač proudu, a jaká frekvence automaticky pomocí výpočetní režimu snímače-méně vektor, tak, že zajistí, motor pevná rychlost při zatížení mění.
Vestavěný parametr auto-tuning funkce může automaticky identifikovat charakteristiky motoru a nastavit související parametr, aby motor běžet continualy neustále, i když provozní parametry motoru se změní jako .
Funkce ochrany ve všech oblastech : ochrana pod-napětí, přes-napětí, přes-aktuální, prevence zastavení motoru, nadměrné zatížení a nadměrného tepla.
Ovládání speciální funkce pro průmyslové mechanik : 6 druhů multifunkční programovatelné digitální vstupní funkce (99 druhy funkcí jsou volitelné); 3 druhy multifunkční programovatelné digitální výstup funkce (94 druhy funkce jsou volitelné); Časovače a počítadla, rychlost Otáčení stopový funkce flip-flop funkce, Automatické operační funkce .Jeden nebo více měničů kmitočtu lze dynamických ovládán jedním počítačem ve stejné době, kromě toho, že jeden počítač může současně ovládat téměř 99 sad měniče (Relé, zesilovač musí být nainstalován když čísla z měniče překročí 31 jednotek ); Vestavěný PID funkce .Rozsah výstupní frekvence 0.00-650.00 Hz.
Přijímá nízká indukčnost strukturu, snížit špičky napětí v obvodu, posílení EMC funkce, zlepšit spolehlivost produktu výrazně.
Pls poznámka : nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň
Platba
1.Prosím proveďte platbu pomocí Zabezpečené platby předem.
2.prosím, napište svůj podrobný dodací adresu ,kontaktní informace a telefonní číslo na platby,je velmi důležité, aby doručil balíček úspěšně.Prosím, ujistěte se, že vaše adresa v Aliexpress je uzavřeno s vaší doručovací adresu, než budete platit. Speciálně pro ruský zákazník musí napsat celé jméno(křestní jméno , middel jméno, příjmení) pro použití EMS LODNÍ . Díky moc.
3. Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň . Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.
Dodání
1.Celý balíček je standardní papírové krabice na balení nebo dřevěné balení pro velké objednávky.
2.Pls poznámka : datum doručení pomocí různých Vyjádřit , takže pls vybrat ten správný dodání dle vaší potřeby .
3.Pokud se vám připravit se na velké objednávky ,prosím, kontaktujte nás, pokud chcete dodání do vzduchu nebo na oceán.
Zpětná vazba
vaše pozitivní zpětná vazba je vysoce ceněn.Zaručujeme kvalitu našich výrobků. Každá položka bude pečlivě zkontrolovat před porodem. Prosím, kontaktujte nás okamžitě, pokud tam je nějaký důvod, proč se cítíš. Budeme vždy v našich silách, aby se spokojenosti zákazníků.
Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím zanechat pozitivní five star zpětnou vazbu pro nás, To je pro nás velmi důležité . Díky moc předem.
Kontaktujte nás
Budeme odpovídat na vaše dotazy, jak okamžitě, jak je to možné.Nicméně,prosím, na vědomí, že máme 12-16 hodin časového rozdílu
se západní Evropou a 8 hodin časový rozdíl s U. S. A. Proto,slibujeme, že se bude snažit, nejlepší odpověď do 24 hodin.
Pro hromadné objednávky,také prosím, kontaktujte nás pro podrobnosti.


Parametry zboží

Hmotnost:
1.6kg
Vstupní Napětí:
3 fáze 380V
Výstupní Napětí:
3 fáze 0-380V
is_customized:
Yes
Výstupní Frekvence:
0~650Hz
Typ Výstupu:
Triple
Výstupní Proud:
5A
Číslo Modelu:
VTP5-2R2-G3
Velikost:
130*160*170mm
Výstupní Výkon:
2,2 kw
Typ:
AC-DC-AC Střídač
Teplota prostředí:
-10℃~40℃
Vlhkost:
Méně než 90%RH , Bez kondenzace
Skladovací teplota:
-25℃~65℃
Úroveň Ochrany:
IP20

Líbí se vám to lépe