• Sleva
  • Nováček
JOYO JF-32 Hot Plexi True Bypass Vysoký Výstupní výkon, Zkreslení Kytara Efekty Pedálu

JOYO JF-32 Hot Plexi True Bypass Vysoký Výstupní výkon, Zkreslení Kytara Efekty Pedálu

 
Kč 799.80

Dostupnost
Skladem


Kvalitní nástroje pro náročné hudebníky.
JOYO JF-32 Hot Plexi Overdrive Disortion Kytara Efekty Pedálu
Ten Joyo JF-32 Hot Plexi pedál emuluje slavný brown zvuk kytary JCM800 série amp. Citlivé, dynamické, harmonické plné udržení se dostat, že slavný Van Halen "hnědé" zvuk. Tento malý pedál je postaven na kytaru hrdiny.
Vlastnosti :
Klasická Kytara Plexi zvuk.
True Bypass design.
Objem, Délka, Tón tři tlačítka částečně ovládá.
Robustní hliníkové slitiny případ.
True bypass design, aby se minimalizovalo ztráty tónu a kvalitní komponenty.
LED indikátor napájení.
Specifikace :
Nastavovací Knoflíky :
- Dist : Upravte zkreslení stupeň, který se zvyšuje se po směru hodinových ručiček otáčení Dist knoflík; větší míra zkreslení, hlasitější hluk. Prosím, nastavit Vzdálenost do skutečných potřeb. Tón : Nastavuje tón, střední a vysoké frekvence tónu by se zvyšují s otáčení ve směru hodinových ručiček. Prosím, nastavte Tón aktuální potřeby. - Hlasitost : Nastavení úrovně výstupu, které roste ve směru hodinových ručiček otáčení knoflíku Hlasitosti. Prosím, nastavte hlasitost na skutečné potřeby.
Vstupní Impedance : 1 M Ohm
Výstupní Impedance : 1 K Ohm
Běží Proud : 9m A
Napájení : 6 F22 9 V baterie / DC 9 V adaptér(Není součástí.)
Materiál : Hliníkové slitiny
Barva : Hnědá
Rozměry výrobku (L x W x H) : 117 x 60 x 50mm
Balení Rozměry (L x W x H) : 131 x 73 x 56mm
Hmotnost produktu : 209g
Hmotnost balení : 245g
Schváleno : CE / FCC
ZÁRUČNÍ A VRÁTÍ 1. Veškeré zboží, které prodáváme, jsou v dobré kvalitě a za vyšetření před tím, než jsou odeslány. Budeme se snažit v našich silách, aby se zabránilo problém s kvalitou. 2. Máme 30 dní záruka po obdržení pozemků. Pokud tam jsou některé dělník lodi nebo vady materiálu s produkty, kontaktujte nás, prosím, za prvé, jsme se budou vyměňovat nebo nabízet jiná řešení pro vás, aby se volby. 3. Poštovné a předání poplatek je nevratný, a zákazník by měl být odpovědný za všechny poplatky vrácení a reshipping. Všechny vrátit zboží musí být v dobrém stavu. Musí být pod resalable stavu. Man-made vady nejsou zaručené, jako jsou rozbité, poškrábaný a tak dále. Díky za pochopení a spolupráci! DOPRAVA 1. To je doprava zdarma (POUŽITÍ CHINA POST AIR MAIL). budeme posílat balíky do čtyř pracovních dnů(s výjimkou soboty a neděle) po kupujícím zaplacení je ověřena Aliexpress podle způsobu dopravy, který si vyberete, nebo spolehlivější a rychlejší způsoby, za mimořádných okolností. Budeme zanechat vzkaz říct, sledovací číslo poté, co jsme loď zboží k vám. 2. Pokud máte jakýkoliv požadavek na popis zboží a deklarovanou hodnotu na přepravní doklad (fakturu), prosím, zanechte nám zprávu po platbě. ZPĚTNÁ vazba 1. Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležité. Pokud jste spokojeni s našimi produkty, věnujte prosím čas opustit nám pozitivní zpětnou vazbu . Vaše povzbuzení nás udrží v pohybu vpřed a neustále zlepšovat naše služby. 2. Pokud nejste spokojeni s položkou jste si objednali, nebojte se, prosím, kontaktujte nás za prvé, budeme řešit problém pro vás v čase. Myslím, že můžeme vyřešit jakýkoli spor prostřednictvím přátelské jednání. O CLA/DANĚ 1. Naše výpis cena zahrnuje hodnotu zboží, balení nákladů, a vývozní daně. A to včetně mezinárodní dovozní cla. Dovozní cla jsou kupující odpovědnost. 2. Všechny spory vyplývající z dovozních cel bude předložen na Aliexpress pro řešení. KONTAKTUJTE NÁS, Naše pracovní doba : 9 : 00 - 6 : 00 hodin (GMT+8) od pondělí do pátku. Prosím, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím Obchodní Manažer nebo E-mailem. Omlouváme se za pozdní odpověď během dovolené.


Parametry zboží

Typ:
Účinky
Značka:
KOKKO
Číslo Modelu:
JC-32

Líbí se vám to lépe