• Sleva
  • Nováček
Doprava Zdarma ! 19V 3.42 A 5.5X2.5mm Notebook, Nabíječka AC Adaptér Napájení pro ASUS M9V R1 S1 S2 S3 S5 DC 100-240V Nejnovější

Doprava Zdarma ! 19V 3.42 A 5.5X2.5mm Notebook, Nabíječka AC Adaptér Napájení pro ASUS M9V R1 S1 S2 S3 S5 DC 100-240V

 
Kč 195.80

Dostupnost
Skladem


Tento výrobek bez napájecího kabelu. Nabízíme UK/EU/USA napájecí kabel pro vás vybrat. Ale je třeba zaplatit poplatek. Můžete klikněte na ně koupit.
Doprava Zdarma ! 19 V 3.42 A 5.5 X2.5mm Notebook, Nabíječka AC Adaptér Napájení pro ASUS M9 V R1 S1 S2 S3 S5 DC 100-240 V Nejnovější
Návrat Politiky
-Všechny položky, pokud se vrátil z jakýchkoli důvodů, musí být doprovázena Return Merchandise Authorization (RMA) Číslo, prosím, kontaktujte nás před návratem. Položky vrácené bez RMA# oddálí proces, nebo být ignorovány.
-Pro baterie nebo baterie souvisejících výrobků, záruka se stává neplatnou, pokud baterie byla nesprávně účtováno, instalaci či nijak zneužity, nebo je-li na štítku a/nebo bar code label byla odstraněna nebo pozměněna.
-Při vracení zboží musí zákazník zaplatit návrat nákladní.
Přeji vám šťastný nakupování . Těšíme se na váš další nákup!
Nákupní tipy.
Obrázky jsou pouze pro referenční,konkrétní druh zvítězit! Pokud potřebujete nejnovější a aktuální obrázky, prosím, kontaktujte nás !
Vzhledem k dopravním problémům, vzhled výrobku může mít drobné škrábance.
Je možné, že ne všechny.
Pokud nemůžete přijmout, prosím, neobjednávejte. O Dodací Adresu je na odpovědnosti zákazníka, aby nám poskytli přesné a kompletní adresu. Adresa opravy po balíček byl zaslán, je velmi nákladné a často nemožné. Balíčky se vrátil k nám s adresou chyby často vzniknou další návrat expediční poplatek (účtované kurýrem), která bude odečtena od náhrady zrušené objednávky. Zkontrolujte, že adresa, kterou jste poskytli, jsou správné a aktuální. Nepoužívejte nestandardní zkratky. Náhrada Zrušené objednávky bude vrácena při vrácení zboží do prodejného stavu. Náhrady budou uspořádány prostřednictvím původního způsobu platby. Expediční poplatek se nevrací. A repopulace poplatek mohou být účtovány v závislosti na stavu vráceného zboží. Požadavek na vrácení peněz bude přijata POUZE tehdy, když náhradní položky nejsou k dispozici. Návrat Politiky 1. Pokud nejste spokojeni s naším produktem(y), kontaktujte nás, prosím, získat Číslo RMA do patnácti (15) dnů od nákupu. A výrobky musí být vráceny 100% kompletní, včetně všech komponentů, originální krabice a balící materiály, manuály a další příslušenství dodané výrobcem. Vyhrazujeme si právo účtovat 25% doplňování poplatek pro NON-VADNÉ vrací. 2. Vrátit výrobky k nám, zákazník musí zaplatit návrat nákladní. Návrat balíčky C. O. D, nebudou přijaty. Jen návrat nákladní nesprávné položky dodané zákazníkovi bude vyplacena za námi. 3. Ujistěte se, že se vrátil položky jsou ty, které jste zakoupili od nás. Nejsme odpovědni za jakékoliv položky poslal k nám že je náš produkt. 4. Zabalte do původního balení : Přiložené vše, co původně obdržel, včetně všech manuálů a související materiály. Místo baleného produktu v ochranné krabičce. Musíme dostávat všechny originální výrobky za účelem zpracování vašeho vrácení nebo výměně. Nejsme odpovědni za produktů, které jsou poškozené v důsledku špatné balení, balení poškozeno, nebo ztracené zásilky. Výrobky musí být vráceny 100% kompletní, včetně všech komponentů, originální krabice a balící materiály, manuály, prázdný záruční karty a další příslušenství dodané výrobcem.


Parametry zboží

Balíček:
Ano
Výstupní Proud:
3.42 A
Výstupní Napětí:
19V
Kompatibilní Značka:
pro Asus
Číslo Modelu:
S1 S2 S3 S5
Značka:
JIGU
Typ Adaptéru:
Náhradní AC Adaptér
Vstupní Napětí:
100-240 V~1,2 A
Výstupní Napětí:
19V-3.42 A
Vstupní frekvence:
50/60Hz
DC rozhraní velikost:
5.5*2.5 mm
Hmotnost:
220g
barva:
Černá
is_customized:
Yes

Líbí se vám to lépe