• Sleva
  • Nováček
Doprava zdarma základní Deska Pro Samsung SF-755P 755P 755 Formatter Deska Hlavní deska, na prodej

Doprava zdarma základní Deska Pro Samsung SF-755P 755P 755 Formatter Deska Hlavní deska, na prodej

 
Kč 1380.00

Dostupnost
Skladem

Nedostatky osoby n
Prosím, Zprávu. Jaký je váš model tiskárny ?
Více objednávek , Více Preferenční . Vítejte na kontakt s námi.
Opravdu g
Normálně Zařídit zásilku do 24 hodin .
China Post Air Mail normální čas příjezdu je 15~60 dnů. Další přepravní Normální čas příjezdu : EMS = 7~21 dnů , DHL = 4~14 dnů .
Prosím, kontaktujte nás, pokud budete potřebovat další způsob dopravy.
Qualit y
Asi 90% Nových . Po Testováno a 100% práce
Transactio n
My jen přijímáme Ali-pay transakcí.
Prosím, zanechte vzkaz, aby nás informoval, jak moc pro hodnotu k proclení,pokud kupující žádný požadavek, aby se zajistilo, kupující obdrží objednávku bez daně při dovozu, budeme deklarovat jako "DÁREK" s nižší hodnotou.
Pokud zpožděné doručení, prosím, napište nám.
Po dodání zboží, prosím, ověřit správnost a úplnost zboží. Pokud na zboží jsou nesprávné nebo poškozené, prosím odmítnout podepsat za zboží a kontaktujte nás.
Feedbac k
Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležité. Prosím nenechávejte žádné neutrální nebo negativní zpětnou vazbu dříve, než nás kontaktovat .Negativní zpětnou vazbu, není nejlepší způsob, jak vyřešit jakýkoliv problém. Můžeme společně pracovat na vyřešení jakéhokoli sporu. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné daně budou před nabízení nebo nákupu. Prosím, dejte nám postive zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s produktem.Odpovíme vám na jakoukoliv otázku do 24 hodin a pokusit se ze záruční vás předtím, než necháte zpětnou vazbu.Parametry zboží

Značka:
GZLSPART
Typ:
Další

Líbí se vám to lépe