• Sleva
  • Nováček
Náhradní Díl Deska plochý Kabel Vodivý Film SA1Q160A pro PS3 Controller

Náhradní Díl Deska plochý Kabel Vodivý Film SA1Q160A pro PS3 Controller

 
Kč 22.40
Kč 20.00

Dostupnost
Skladem


1. Zbrusu nový a vysoce kvalitní
2. Náhradní díl pro PS3
3. Kompatibilní s Playstation 3 PS3
OEM jsou Vítány! můžeme tisknout zákazníka umělecká díla a logo Obecné Hmotnost 1g
1. Budeme posílat zboží do 3 pracovních dnů po úplném zaplacení byla potvrzena. Pokud platba není k dispozici, vaše objednávka bude automaticky uzavřen. 2. Kupující jsou zodpovědní za veškeré pojištění ,problémy a škody, které způsobil tím, přepravní služby, jako nehody, zpoždění nebo jiné problémy. Kromě toho, kupující by měl být zodpovědný za veškeré daňové a/nebo daně účtované jejich zemi. A zboží bude Označeno jako "dárek" nebo "vzorek" pro vaše snadné celní odbavení a menší poplatek. (pokud chcete deklarovat zboží jako jiné položky jméno, nebo zadejte hodnotu pro vlastní prosím, informujte nás při objednávce).
1. Pro vaši bezpečnost transakcí, obchodu dočasné podporuje Pouze přímé on-line platby. 2. Plná platba musí být provedena do 7 dnů po objednávce, nebo bude objednávka neplatnou nebo zrušena systému. 3. Ujistěte se, že jste dokončili všechny podrobné informace, jako je kontaktní osoba,adresa,psč a telefonní číslo při vyplňování svého kupce informace.
1. když express přišel, pls tvář inspekce. podepsat po obdržení. 2. Všechny výrobky jsou kontrolovány před odesláním, takže pokud nejste spokojeni s nákupem, si můžete vyměňovat položky v jednom týdnu a musíte nás kontaktovat do 24 hodin od obdržení vašeho nákupu. 3. Poštovné a manipulační poplatek je nevratný, a zákazník by měl být odpovědný za všechny poplatky vrácení a reshipping. 4. Všechny vrátit zboží musí být v původním podmínkám, včetně krabice a příslušenství. jako jsou rozbité, poškrábaný a tak dále. Prosím, ujistěte se, že to, co jste poslal je náš produkt a naše záruka štítek je nalepený tam,pokud ne záruka dostupny nebo ne, náš produkt, budeme odmítnout vrácení peněz nebo výměnu. 5. U všech položek,zašlete prosím váš místní post air mail, když poslat zpět.
1. Většina výrobků, které jsou předmětem platby dovozního cla (např. v USA) nebo jiné povinnosti, a další poplatky včetně daně z přidané hodnoty (DPH) nebo jiných daní. Pokud tyto jsou použitelné, budou vybírány a určí, kdy zásilka je zpracována podle platné celní úřad ve vaší zemi. Prosím zkontrolujte, zda vaše země dovozní politiky, aby se pochopit a zjistit, použitelnost a vaše odpovědnost za jakékoliv cla nebo daně pro produkty, které zakoupíte. 2. Všechna příslušná cla a daně, pokud nejsou zahrnuty v kupní ceně vaší objednávky nebo transakce. Pokud se vztahují, a jsou vybírány, pak jsou vaše (a ne naše nebo výrobek výrobce nebo dodavatele) výhradní a výlučnou odpovědnost, a musí být zaplacena přímo vám, aby vaše vláda nebo kurýrní společnost, když jsou produkty dodávány. 3. Platby výše uvedeného cla, poplatky a daně nejsou naše (nebo výrobku výrobce nebo dodavatel) odpovědnost 4. Budeme nenese odpovědnost za jakékoli přepravní nebo celní zpoždění, protože to je mimo naši kontrolu.


Parametry zboží

S USB:
no
Značka:
haweel
Kompatibilní Značka/Model:
Nic
Číslo Modelu:
pro PS3 Controller
is_customized:
yes

Líbí se vám to lépe