• Sleva
  • Nováček
Vyšívání pro vyšívání Řemeslo DIY DMC Vysoce Kvalitní Počítají Cross Stitch Kit 14 ct olejomalba - V Noci jsem Vstal

Vyšívání pro vyšívání Řemeslo DIY DMC Vysoce Kvalitní Počítají Cross Stitch Kit 14 ct olejomalba - V Noci jsem Vstal

 
Kč 1413.60
Kč 1131.00

Dostupnost
Skladem


Prosím přečíst celou stránku, opatrně, než si koupit! Steh : Počítají Cross Stitch Název : V Noci jsem Vstal Od : M&W E-commerce, Inc . Stehy : 300w x 250h Velikost : 21" x 19" (54.4 x 45.4 cm) Barvy : 89 (mapoval pro DMC nit); používá pevná nit barvy, Všechny stehy jsou plné Stehů. Ne polovina stehů nebo zadní švy. To je nové a neotevřené kompletní POČÍTÁ crossstitch kit s názvem " V Noci jsem Rose ." Součástí této sady jsou : bílá barva 14 count Aida x-stitch tkaniny, Black & White PDF Vzor grafu se Symboly, barvy-kódované paleta nit a nit oddělovač s presorted 6-strand bavlna vyšívací nit, jehlu a úplné a anglický návod ~ Vše, co potřebujete k dokončení této křížkové projekt!
To je kříž steh dokončení show. V našem obchodě Taobao prodal v posledních letech je jeden tisíc cross stitch kit, který někteří zákazníci dát své hotové práce, aby nás přes Internet, ty jsou jen jeho součástí.
1. Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 3 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.
2. Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.
3. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz jste vaší zemi. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.
1. Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.
2. My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.
3. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.
1. Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.
2. Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.
3. Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.
1. Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.
2. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.


Parametry zboží

Cross Stitch Tkaniny CT číslo:
14CT
Vzor Typu:
Portrét
Materiál:
100% Bavlna
Značka:
Ankicoleman Vzory
Typ:
Balíček
Styl:
Americký Styl
Použití:
Obrazy
Rám:
No
Plátno Způsob Balení:
Složené
Vnější Obal:
PVC sáček
Tkanina Typ:
Bavlna
Použití:
Domácnost Essentials/Dekorace

Líbí se vám to lépe