• Sleva
  • Nováček
AC220V 1CH RF Bezdrátové Dálkové Ovládání Přepínač Systému,315/433 MHZ Vysílače + Přijímače, Learning Code Přidat řadič

AC220V 1CH RF Bezdrátové Dálkové Ovládání Přepínač Systému,315/433 MHZ Vysílače + Přijímače, Learning Code Přidat řadič

 
Kč 365.80
Kč 329.00

Dostupnost
Skladem

Aplikace : Naše produkty jsou široce používány v dálkové ovládání přepínač, dálkové ovládání čerpadla zapnutí a vypnutí, dálkové ovládání stroje zapnutí a vypnutí, dálkové ovládání motor pozitivní a negativní, zásuvka dálkové ovládání, dálkové ovládání LED, dálkové ovládání, audio, dálkové ovládání, elektrické dveře, dálkové ovládání garážových vrat, dálkové zatahovací dveře, dálkové ovládání záclony, alarm hostitele, alarm,dálkové ovládání motocyklu,dálkové ovládání na elektrický pohon,dálkové ovládání, MP3,dálkové ovládání světla, dálkové ovládání auta, zabezpečení a další občanské a průmyslové podporující vzdálené oblasti, má výhody jednoduché odpovídající, bezpečné a spolehlivé pro úpravu doplňkové produkty. AC220 V Mini Dálkové Ovládání Přepínač Systému Přijímač + 3 Transmitter
Pracovní Napětí : AC220 V
Balení seznam :
1x Přijímač
3x Vysílač (Baterie není zahrnují)
Specifikace :
1.Vysílač
Tlačítka : Tlačítka 1
Pracovní Napětí : DC12 V
Provozní frekvence : 315/433 MHz
Dálkové Ovládání Vzdálenost : 20-200m Kódování : Pevné kód pájením nebo PT2622 kód
2.Přijímač
Kanál : 1 CH
Dekódování : Učení kódu (jog/Non-Západkou .inter-zámek/Západkou )
Výstupní Proud : 10 A
Citlivost přijímače : -105d Bm
Pracovní teplota : -40'C - +80'C
Velikost : 35*32*22mm
Pracovní/výstup způsob, jak :
Jog/Non-Západkou : Stiskněte jedno tlačítko je funkční /. Uvolněte prst na stejné tlačítko Stop/OFF. Jeden kanál spínač třeba jeden tlačítka dálkové ovládání.
Self -lock/Self-Západkou : Stiskněte jedno tlačítko pro jeden čas pracuje/. Stiskněte stejné tlačítko znovu, je zastavit/VYPNOUT. Jeden kanál spínač třeba jeden tlačítka dálkové ovládání.
Výukové Metody : Vstupní napájení pro Přijímač .Stiskněte Učení Tlačítko, dokud se Led indikátor NA. Pak stiskněte tlačítko vysílače, Led indikátor blikat rychle, to znamená učení úspěšně. Clearingový Kód : Vedení stiskněte Učení Tlačítko na přijímači, dokud LED ukazatelem a flash fast, to znamená, že kód byl úspěšně vymazány. Všimněte si prosím, že :
Tady je 1*1 CH a 3*2buttons dálkové ovládání. Můžete si vybrat všechny pracovní cesty, které si můžete vybrat, budete mít lepší vybrat Jog nebo self-lock, takže všechny tlačítka byl použit .
Prosím, řekněte nám, co výstup státu chcete, po zadání objednávky, nebo budeme loď jako výchozí "Momentální (jog)". To může být změněn tím, Svařování, Bodové Pájení.


Parametry zboží

barva:
220V 315MHZ, 220V 433MHZ
Typ Položky:
Přepínače
Značka:
MITI
Dálkové Vzdálenosti:
20-200m
Číslo Modelu:
SKU6805
Funkce:
220V mini Dálkové ovládání spínače
Záruka:
1
certifikace:
CCC
Typ Přepínače:
Dálkové Ovládání

Líbí se vám to lépe