• Sleva
  • Nováček
AULEEZE 0.14 cttw Skutečný Přírodní Diamond Náušnice Triangle Design, Solidní 18K Rose Gold Řetěz Náušnice Pro Ženy Šperky Diamond

AULEEZE 0.14 cttw Skutečný Přírodní Diamond Náušnice Triangle Design, Solidní 18K Rose Gold Řetěz Náušnice Pro Ženy

 
Kč 7340.00

Dostupnost
Skladem


AULEEZE Šperky : Jsme profesionální šperky výrobce, který má 21 let zkušeností v oblasti výroby šperků. Jsme přesvědčeni, že nejlepší věci jsou stále vyráběny ručně. V AULEEZE, naším posláním je prostřednictvím odborné poradenství a školení, aby vám poskytl nejlepší kvalitu volné diamanty a nejcennější šperky, vyjasnit své pochybnosti, neváhejte jít koupit. Naše šperky je vytvořený s vynikající materiály a kontrolovány proti výjimečných standardů kvality. Jsme si jisti, že nebudete najít více nákladově efektivní diamant nebo šperk. Nákupem od AULEEZE,jste schopni snížit všechny tzv. "Zprostředkovatel", což nám umožňuje předat úspory přímo na vás. To je vždy trvat na tom.
Pozor : kvůli natáčení nebo displeje a dalších důvodů, jako nastal s obrázkem barva materiál není stejný jako mírně, prosím, vzít fyzický design a barva musí převažovat.
Značka : AULEEZE Šperky
SKU : KLSE00084
Typ kovu : 18 K Rose Gold / 18 K Bílé Zlato
Razítko : G18 K
18 K Zlato Hmotnost : Cca 2g
Typ Kamene : Přírodní Diamant
Diamond Celkové Karátové Váhy : 0.14 cttw
Nastavení Typu : Pave Nastavení
Příležitosti : Výročí / Denní / Svatba / Dárek / Párty
Dárek Pro : Mámu/Manželku/Snoubenku/Přítelkyni/Dceru/Kamarádku
Můžete přizpůsobit tyto náušnice s ostatními materiálu a kovu, prosím, kontaktujte nás, pokud budete potřebovat.
Každý diamant je zázrak místo a čas a šanci. Jako sněhové vločky, žádné dvě jsou přesně stejné. GIA vytvořil první, a nyní je celosvětově uznávaný standard pro popis diamantů : Barva, Jasnost, Střih a Karátové Váhy. Dnes, 4c Kvality Diamantu je univerzální metoda pro hodnocení kvality diamond, kdekoli na světě.
Diamond Barva :
Diamond barva vyhodnocení nejvíce gem-kvalitní diamanty je na základě absence barvy. Diamond D-to-Z color-klasifikační stupnice je průmysl je nejvíce široce přijímaný systém třídění. Barva stupeň D je nejvyšší možná, zatímco Z je nejnižší. Mnoho z těchto barevné rozdíly jsou tak jemné, že jsou neviditelné pro netrénované oko; nicméně, tyto rozdíly, aby velmi velký rozdíl v diamant kvality a ceny.
AULEEZE pouze prodat diamant barvy H nebo vyšší hodnocení.
Diamond Jasnost :
Žádné dva diamanty jsou podobní. Diamant je nejvíce charakteristické rysy jsou jeho inkluze, značky, které jsou často neviditelné pouhým okem. Ale tohle a nemají vliv diamant je krása žádným zjevným způsobem. Diamant rozděleny do kategorií jako vnitřně bezchybný nebude mít žádné inkluze, ale to je velmi vzácné.
Diamond Cut :
Většina diamond odborníci se shodují, že řez je nejdůležitější z 4 Cs. Řez nad všechny ostatní dělá diamant brilantní a jiskru. A ze všech diamantových 4c, to je nejvíce komplexní a technicky obtížné analyzovat.
Diamond Carat Hmotnost :
Diamond carat hmotnost je měření, kolik diamant váží. Pamatujte si, že karátová váha a drahokam velikost nejsou vždy rovnocenné v tom, že drahokam velikost je také funkce, kameny, proporce, stejně jako hmotnost.
Proč Požádat o Certifikát Výrobku?
Domy mají skutky. Vozidla mají tituly a registraci. To má smysl pouze, že máte podobné dokumentace pro něco tak vzácného, jako je váš diamant koupit.
Diamantový certifikát, také volal diamond třídění zpráva, diamond dokumentace, nebo diamant kvality dokumentu, je zpráva, kterou vytvořil tým gemologists. Diamant je vyhodnocovány, měřeny a kontrolovány pomocí vyškolených oči, klenotnickou lupou, mikroskopem, a dalších průmyslových nástrojů. Nabízíme GIA a GDTC osvědčení.
NA AULEEZE 1 VÝHODU. Překročení kvalitu očekávání : Máme přes 10000 certifikované šperk, vynikající materiály, a kvalifikované řemeslné zpracování. Naše kvalita je definována tisíc detaily a trvale překračuje očekávání našich zákazníků. Od počátečního návrhu až po konečné zpracování, AULEEZE stojí za každý předmět. 2. Moissanite záruka nejlepší ceny : Naše moissanite ceny obvykle 20 až 30% nižší než naši konkurenti, budete dostávat ty nejlepší a nejnižší ceny. Stojíme za tento standard s naší moissanite cena záručního programu. 3. Líbilo se vaše riziko-free shopping travel : můžete žádal náhrady do 7 dnů, když to začíná ode dne, kdy jste jej obdrželi. Prosím třeba poznamenat, že všechny vrátit zboží musí držet je stále v pořádku a v bezpečí. A, všechny přizpůsobené šperky nejsou akceptovány přiznání a náhrady, pokud tam jsou nějaké problém s kvalitou s nimi. Protože je unikátní, které prostě patří k sobě, to bylo velmi těžké, aby našli nějaké lidi, aby milovat tyto šperky kteří stejně jako vy, tak jsme odmítli vrátit tyto přizpůsobené šperky. Díky za pochopení. 4. Odborné poradenství : Pokud máte otázku nebo požádat o pomoc, naši non-pověřil Diamond a Šperky Konzultanti mohou poskytnout individuální poradenství bez požadavku. Zpětná vazba Váš zážitek z nakupování je pro nás důležité. Pokud jste spokojeni s předměty, prosím, zanechte nám 5-hvězdičkový zpětnou vazbu, která zpětnou vazbu v co nejvíce detailů, jak je to možné(s obrázkem). Potřebujete jen 1 minutu, je to skvělý způsob, jak pomáhat ostatním, aby nákupy, jako je ta vaše! Prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu,budeme určitě pro vás tyto problémy řešit, aby zajistili, že vaše spokojenost. Dovozní daň, Budeme nižší deklarovanou hodnotu ceny zboží, což by nemělo způsobit daň obecně. Nicméně, některé konkrétní země, jako je Brazílie nebo Řecka, vlastní oddělení by mohl zvážit to jako


Parametry zboží

Náušnice Typ:
Náušnice
Jemné nebo Móda:
V pořádku
Kovy Typ:
Rose Gold
Diamond Carat Hmotnost:
0.14 cttw
Diamantový tvar:
Kulatý Tvar
Certifikát Typ:
GDTC
Pohlaví:
Ženy
Tvarvzor:
Geometrické
Značka:
AULEEZE
Diamond Cut:
dobrý
Kovové Razítko:
18k
Příležitosti:
Strana
Hlavní Kámen:
diamond
Boční Kámen:
Nic
Styl:
Trendy
is_customized:
Yes
White Diamond Barva:
G
Číslo Modelu:
KLSE0084
Čistota Diamantu:
SI1
typ kamene:
Přírodní Skutečné Diamond
D Celková Karátová Váha:
0.14 cttw
Příležitosti:
Výročí/Denní/ Svatba/Dárek/Párty
Dárek pro:
Mámu/Manželku/Snoubenku/Přítelkyně/Dcera/Žena Frie

Líbí se vám to lépe