• Sleva
  • Nováček
MJJC 60X80CM Měkká Mikrovlákna Ručník, Čištění Automobilů Mytí Čistým Hadříkem Auto Care Microfibre Vosku, Leštění Podrobně Ručníky

MJJC 60X80CM Měkká Mikrovlákna Ručník, Čištění Automobilů Mytí Čistým Hadříkem Auto Care Microfibre Vosku, Leštění

 
Kč 123.00

Dostupnost
Skladem


Styl : Vafle Styl Materiál : Mikrovlákno Funkce : Silná absorpce vody,Trvanlivé použití, dlouhá životnost použití,Žádné žmolkování,Snadno umýt, stálost,Žádné škrábance, velmi měkké, ideální umýt ručník na čisté auto,dům,okno,počítač. Aby byly čisté a uklizené. Velikost : 60cm x 80cm
FAQ :
Q : Jak dlouho to bude trvat, aby si na mě?
A : Obvykle pozemku bude trvat 15-20 dnů, aby se k vám dostat, ale někdy to bude trvat 2 měsíce (Brazílie může trvat 3 měsíce) za něco mimo náš dosah během přepravy. Pokud nechcete dostat balíček do 2 měsíců, což se zdá, že zásilka je ztracena nebo něco jiného, můžete otevřít spor a my bychom vrácení peněz pro vás.Doufám, že za pochopení a děkuji.
Q : mohu si vybrat jiné přepravní cesty?
A : Ano, můžete si vybrat lodní cesty, když umístíte objednávku. Děkuji.
Q : mohu získat nějakou slevu?
A : Omlouvám se za to. Všechny ceny na stránce jsou nejvíce příznivé ceny můžeme nabídnout. Ale můžete získat kupony na naší prodejně stránce. Děkuji.
Q : Proč trvá tak dlouho, aby dostat náhradu?
A : neboj, normálně to bude trvat 5-20 pracovních dnů, aby si vrácení peněz zpět. Pokud ne, budete muset jít požádat Zákaznickou Službu o pomoc. Děkuji.
Q : Bude naším cílem být předmětem cla?
A : Každý balíček může být předmětem tarifů a různých celních politik pro různé země.Nicméně, místní zámořské sklady (Rusko, Španělsko a Spojené Státy), nebude podléhat clu. Q : nechci, láhev pěny lance, můžete prodat zbytek dílů samostatně?
A : Ano, můžeme vám prodat ty části, ale cena je téměř stejná jako s flaškou. A tam může nastat, že naše pěna lance nemohl se vešly v láhvi. Takže jsme naznačují, že si koupíte celý pěny lance. Děkuji.
Q : Můžu dostat láhev bez loga?
A : Ano, máme lahve bez loga. Pokud si objednáte 2 kusy, bychom vám posílali lahve s logem. Aby částka více než 12 kusů, bychom poslat lahví bez našeho loga. Pokud chcete, aby všechny lahve s logem, prosím, zanechte vzkaz. Díky za pochopení.
Q : sledování stavu ukazuje, dodávka selhala, co mám dělat?
A : Pro tuto situaci, možná budete muset vyzvednout zásilku sami na místní poštu s sledovací číslo, nebo požádat zaměstnance, aby vám pomohou sledovat zásilku. Omlouvám se za způsobené nepříjemnosti.
Q : Proč tam je malá tryska šroub na pozemku? Co je to?
A : Tam bude malá tryska šroub(1.1 mm) pro menší tlakové myčky. V případě, že pěna lance funguje dobře, pak to nemusí být nahrazena. Děkuji. Q : Jaký je pracovní tlak pěny lance?
A : pracovní tlak našich pěny lance je mezi 100-168 bar.
Q : Jaké jsou rozdíly mezi černý a bezbarvý jeden z vašich pěny lance?
A : Bezbarvý zkratka pro mosaz adaptér. A ten Černý je zkratka pro plastový adaptér. Obě jsou ve stejné velikosti, oni jsou jen vyrobeny z různých materiálu. Takže si můžete vybrat buď jeden.
Q : Proč sledování stavu nezmění vůbec na dlouhou dobu?
A : To trvá dlouho pro lodní společnosti, pro sledování zboží a aktualizovat informace o sledování, a to zejména, když zboží je v rámci dopravy na různé dopravní dep. Doufám, že za pochopení.
Q : mohu získat digitální fakturu?
A : Ano, uveďte, prosím, nám svůj E-mail. Budeme posílat je na vás. Děkuji.


Parametry zboží

Typ Položky:
Houby, Utěrky A Kartáče
Položka Výška:
0.3cm
Hmotnost Položky:
160g
Šířka Položky:
80cm
Položka Průměr:
80cm
Položka Délka:
60cm
Značka:
MJJC
Speciální Funkce:
Auto sušení ručník, leštění ručník
Typ Materiálu:
Mikrovlákno

Líbí se vám to lépe