• Sleva
  • Nováček
Kompatibilní Lampa Projektoru s bydlením VLT-XD700LP pro MITSUBISHI FD730U FD730U-G UD740U WD720U WD720U-G XD700U

Kompatibilní Lampa Projektoru s bydlením VLT-XD700LP pro MITSUBISHI FD730U FD730U-G UD740U WD720U WD720U-G XD700U

 
Kč 480.00

Dostupnost
Skladem


Lampa projektoru značka : Mitsubishi
Projekt nebo lampa Model Num be r : VLT-XD700 LP
Místo Původu : Čína
Balení Podrobnosti : v bublina a box
Doba dodání : do 24 hodin
Platební Podmínky : paypal, T/T, Western Union
Minimální Orde r Množství : 1 ks
Dodávky Schopnost : 10000 KS /M onth
Kvalita Záruka : 6 měsíců záruka Podrobný Popis Produktu
1.Náhradní VLT-XD700 LP lampa projektoru s bydlením
2.Kompatibilní Projektory model pro MITSUBISHI FD730 U FD730 U-G UD740 U WD720 U WD720 U-G XD700 U
3.záruka : 6 měsíců
4.Lam p životnost : 25 00 hodin nabízíme všechny značky projektor lampy a poskytují více možností, aby se zákazníci spokojeni. dodáváme lampa projektoru, náhradní projektor lampa, kompatibilní lampa projektoru, původní holá lampa projektoru, náhradní holá lampa, originální projektor hořák, náhradní projektor hořáku. 1.projektor lampy : původní holé lampy+ bydlení s původní kvality, ale vysoké náklady výkonu.
2.Náhradní lampa projektoru : lampa z nejvíce konkurenceschopných pirce( můžeme dokonale uspokojit zákazníky v pirce a množství s naší vlastní projektor hořák, bydlení, výrobní linky a montážní linky) 3.původní projektor holé lampu, náhradní holá lampa, originální projektor hořák, náhradní projektor hořáku.
Lampy může být sestaven volně podle zákazníka requirpment. Všechny lampy s 6 měsíců záruka
Jak a Kdy Nahradit Lampa Projektoru
To může být čas vyměnit vaše žárovky projektoru. Projektor lampy dim, zatímco oni stárnou. Některé projektory umožňují kontrolovat počet hodin, vaše lampa se používá přes vestavěný systém menu. Obvykle pár hodin před očekávanou životnost lampy je dokončena, zobrazí se zpráva zobrazí na vašem projektoru žárovky obrazovce.
Doporučujeme konzultovat vaše uživatelské příručce k určení přesné pokyny pro váš konkrétní model. Ve většině případů, výměna pouze zahrnuje několik kroků, které zahrnují následující : vypněte stroj a nechte lampu vychladnout úplně Odstranit kryt Odšroubujte svítilnu bytové jednotky Vyjměte starou lampu Šroub v nové lampy a nahradit bytovou jednotku a kryt. Nejdůležitější věc k zapamatování je, že byste měli nikdy se nedotýkejte lampy nebo bydlení přímo vašimi prsty .
Tipy pro prodloužení životnosti projektoru a lampa
Existuje řada kroků, které můžete podniknout, aby prodloužit životnost vašeho projektoru žárovky. Za prvé, aby se projektor vychladnout úplně po každém použití, před přemístěním nebo zabalením do přepravního pouzdra. Měli byste se také vyhnout extrémním teplotám-don 't nechat projektor v autě v létě, nebo když je pod 40 stupňů. Další tip, aby se vaše lampa projektoru poslední je čištění projektoru filtr pomocí stlačeného vzduchu každých pár měsíců.


Parametry zboží

Značka:
XIM
Číslo Modelu:
VLT-XD700LP
Typ:
Kompatibilní Žárovka Projektoru s Bydlením
Záruka:
180 DNŮ
Kompatibilní s:
pro MITSUBISHI FD730U FD730U-G UD740U WD720U WD720U-G XD700U
Průměrná Životnost (hod):
2500H
Číslo Dílu:
VLT-XD700LP

Líbí se vám to lépe