• Sleva
  • Nováček
Prodej Ženy, Dívky Roztomilé Kočičí Uši Letní Klobouky Beach Slaměný Klobouk Módní Sluneční Klobouky

Prodej Ženy, Dívky Roztomilé Kočičí Uši Letní Klobouky Beach Slaměný Klobouk Módní Sluneční Klobouky

 
Kč 97.20

Dostupnost
Skladem


Popis Zboží typ : klobouk, čepice, Materiál : sláma,polyester Množství : 1 ks Barva : bílá,černá,červená,růže,růžová,modrá,žlutá,oranžová Velikost : cca 56-58cm Pohlaví : ženy,ženy,dámy,dívky
Doprava
Výchozí způsob dopravy je letecká pošta (běžný způsob), které bude trvat asi 2-3 týdny v přenosu. Prosím, laskavě kontaktujte nás, pokud byste chtěli vyjádřit způsobem, který bude trvat asi 1 týdny přenášet, jsme vám řekne, jak moc extra poplatek budete muset zaplatit. použijte prosím tento odkaz pro sledování vaší zásilky "http : //ntrack.sellerstool.com/"
Způsob Platby
Přijímáme pouze kreditní kartou,Bankovním Převodem ,Western Union a Podmíněná
Kupující Záruku
Jsme druh a poctivý prodejce, vaše celková spokojenost je vždy naše nejlepší přání. pokud máte nějaké problémy s naší věcí, prosím, laskavě kontaktujte nás nejprve před odjezdem nějaké neutrální/negativní zpětnou vazbu nebo otevření sporu na nás , věříme, že naše upřímné služba pomůže vyřešit tento problém chvályhodně.
Návrat Politiky
Všechny položky budou kontrolovány a baleny v dobrém stavu před odesláním. prosím, vrátit položku do 14 dnů po obdržení, pokud nejste spokojeni se svým nákupem. Všechny výnosy se očekává, že být v původním podmínkám, kontaktujte nás prosím nejprve na zpáteční adresu a instrukce.
Děkuji moc za vaši péči a podporu.O(∩_∩) O


Parametry zboží

Značka:
LNRRABC
Číslo Modelu:
Sun Klobouky
Název Oddělení:
Dospělé
Styl:
Ležérní
Vzor Typu:
Solidní
Pohlaví:
Ženy
Materiál:
Sláma,Polyester
Typ Položky:
Sun Klobouky

Líbí se vám to lépe