• Sleva
  • Nováček
Císař Dlouho Yi Qing Dynastie, šest peněz šest mincí pět žlutých dva černé šesti suché bílé 1070181

Císař Dlouho Yi Qing Dynastie, šest peněz šest mincí pět žlutých dva černé šesti suché bílé 1070181

 
Kč 780.00

Dostupnost
Skladem


Výrobky v tomto obchodě jsou obložené výrobky, výrobky k dispozici na trhu, často jen jednoduché použití Bagua, Tai Chi vzor, přirozený efekt. Naše výrobky, použití velkého počtu Zhouyi učení princip, elegantní design. Použití pěti prvků, jin a Jang Sancai konzistence, čisté, matematické, výběr materiálu a přesné elegantní kolokace. Design filozofie Feng Shui činnosti ve větší míře od přírody absorbovat Qi, Tai Chi, Bagua efekt hrát čistou, silnou možnost, a pak připojen k přírodní jade, pět císařů peněz, statečný, stříbro, ingot, mahagon, aura tvorbu čisté a silné.
Otevřít, otevřít : Geomantie výrobků vyžaduje značné zpracování, můžeme plně rozvinout pole.
Název : Dračí medailon v Qing Dynastie šest císaře peníze šesti mincí, pět žluté a černé šest na šest bílé suché 1070181 a obětavost kultury, brzy ráno na pomoc přepravu vašeho
Materiál : Měď
Specifikace : single mince, 2.2 cm v průměru, celková délka 32 cm
Zavěšení : consulting.
[použití] otevření šesti, štěstí, peníze, přívěsek císař městský dům, zlo, zlý duchu, proti darebák, řízení základní bezpečnostní.
()
()
Šest císař starověké mince objednávka bude umístěn pod práh dveří, metody a přední řekl, kromě bloku zlo roli, zlepšit domu je nějaká pomoc. Pokud brána se dostat nemoc. Nebo jestli to je nejlepší použít pět žlutých létat, šest císaři starověké mince. (plus Dao Guangqian v pěti císařů starých mincí po).
Původ broskev
Město zla zlo
Podle legendy


Parametry zboží

Vzhled:
Další
barva:
Huang Shengkuan červené lano
Textura materiálu:
Měď
NE.:
Jeden milion sedmdesát tisíc devět set devadesát pět
Styl:
Klasické Ming a Qing Dynastie
Typy Ozdob:
Stolní dekorace

Líbí se vám to lépe